Jak wybrać ladę biurową?

8 lip 2015

Jak wybrać ladę biurową?

Recepcja to pierwsze miejsce, z którym będzie stykał się nasz klient, dlatego trzeba tutaj dbać o dobry personel, jak i też o odpowiedni wystrój tego miejsca, by stworzyć dobre wrażenie przed klientem. Chodzi o pierwsze wrażenie, jakie będzie wywierało przed klientem nasze przedsiębiorstwo.

lada biurowaLada biurowa – wizytówką firmy

Wydaje się, że nie będzie przesadzone stwierdzenie, że lada jest wizytówką firmy. Nawet, jeśli klienci korzystają rzadko z innych punktów to jednak recepcja będzie takim miejscem, gdzie będzie pierwsze wrażenie i trzeba dbać, by było pozytywne. Jeśli zamontujemy elegancką ladę biurową, kanapę dla oczekujących to na pewno będziemy dobrze odebrani. Wchodząc do biura klient intuicyjnie powinien wiedzieć, gdzie jest recepcja i gdzie powinien się udać.

lada biurowaDlaczego lada biurowa a nie zwykłe biurko?

Zazwyczaj zwykłe biurko nie będzie się dobrze sprawdzać w recepcji. Lada będzie większa i dzięki niej łatwiej będzie utrzymać stosowny porządek w takim miejscu. Klient nie widzi dzięki temu również blatu, na którym pracuje recepcja i to będzie pozytywne. Lada daje dużo miejsca na nogi i w ten sposób będzie się tam dobrze pracować.

Jaka lada do nowoczesnego biura?

nowoczesna recepcjaMamy klika szczególnie popularnych trendów, jeśli chodzi o współczesny wystrój biura. Czerń i biel to bardzo popularne połączenie, które zawsze się sprawdza. Jednak lepiej, by czerni było mniej bo tam zawsze jest kurz. Brązy czy beże to zawsze popularne w biurach kolory, które mają neutralny charakter i są dobrze odbierane. Popularny jest w biurach minimalizm, który pozwala stworzyć proste i praktyczne biuro. Niekiedy firmy, które mają działalność opartą na kreatywnych działaniach decydują się na to, by sięgać po ostre, soczyste kolory. Klasyka w formie spokojnych barw i klasycznych mebli to dobra forma do poważnych przedsiębiorstw, gdzie stawia się na bardzo ważne podejście estetyczne, które ma robić wrażenie na klientach.