4 powody, dla których wysokiej jakości biuro domowe jest niezbędne dla optymalnej produktywności

19 sie 2022

4 powody, dla których wysokiej jakości biuro domowe jest niezbędne dla optymalnej produktywności

Praca w domu znalazła się w centrum uwagi w ciągu ostatnich kilku miesięcy z powodu pandemii, którą obecnie przeżywamy. Jednak ta elastyczna metoda pracy istnieje już od dziesięcioleci.

Wiele osób fałszywie wierzy, że można zdecydować się na pracę w domu i po prostu usiąść na kanapie z laptopem na kolanach, a nawet usiąść w łóżku i zabrać się do pracy. Problem? Będziesz raczej bezproduktywny, a Twoje plecy będą płakać po kilku godzinach!

Podczas gdy ty no potrzebujesz ustawiać pełnowymiarowego handlowego biuro po to, aby być wygodnym i produktywnym w domu, ty potrzebujesz mieć domowego biuro który mieć everything ty potrzebować i oferować ty poparcie i wygoda umożliwiać ty dostawać przez twój pracującego dzień bez uczucie jak ty plecy jest o kłapać w dwa.

Sprawdź tę infografikę, która zawiera wiele informacji na temat tego, jak stworzyć wspaniałe domowe biuro w swojej przestrzeni.

Źródło - https://www.business2community.com/infographics/make-home-office-work-infographic-01423933

Aby przekonać Cię dalej, oto cztery powody, dla których posiadanie wysokiej jakości domowego biura, cokolwiek to jest dla Ciebie, jest niezbędne dla produktywności.

  1. Aby zapobiec bólom i bólom - Potrzebujesz mebli do biura domowego, które wspierają plecy, szyję, ramiona i nadgarstki, aby uniknąć bólu dolnej części pleców i innych przewlekłych warunków bólowych, które są powszechnie związane z pracą biurową. Chociaż nie potrzebujesz ogromnego krzesła biurowego, możesz znaleźć przyjazne dla biura domowego ergonomiczne opcje, które zapewnią Ci wsparcie, którego potrzebujesz.
  2. Aby uniknąć rozproszenia związanego z dyskomfortem - Kiedy nie czujesz się komfortowo, nie jest łatwo skoncentrować się i wykonać pracę, którą musisz zrobić. Jeśli jednak stworzysz przestrzeń, która wspiera Twoje ciało, łatwiej będzie Ci się skoncentrować.
  3. Aby dać ci wystarczająco dużo miejsca do pracy i do przechowywania - Jeśli masz bardzo małą przestrzeń, będziesz mieć papiery wszędzie. Nie pomoże Ci to w utrzymaniu organizacji i w rezultacie będziesz bardziej skłonny do popełniania błędów. Dobrze zaprojektowana przestrzeń oznacza, że będziesz w stanie skoncentrować się bardziej efektywnie.
  4. Aby utrzymać cię w odpowiednim nastawieniu - Projektowanie wygodnego biura domowego oznacza, że będziesz w nastawieniu do pracy. Kiedy siedzisz na swojej kanapie, twój umysł zawsze będzie w połowie w trybie pracy, w połowie w trybie domowym. Stworzenie biura oznacza, że nie tylko lepiej się skoncentrujesz, ale również skuteczniej skupisz się na pracy.

Projektowanie domowego biura oznacza spojrzenie na przestrzeń, którą dysponujesz i wypracowanie najlepszego sposobu na jej dostosowanie. Zapewnienie, że zrobisz to z pełną koncentracją oznacza, że Twoja praca będzie wyższej jakości i nie będziesz odczuwać bólów pod koniec każdego dnia.