Chcesz bezpiecznego miejsca pracy?

2 gru 2020

Chcesz bezpiecznego miejsca pracy?

Gdzie najlepiej nadaje się digital signage?

Jeśli zajmujesz się produkcją, budownictwem, edukacją, opieką zdrowotną lub transportem, wiesz, że komunikacja jest kluczem do zapewnienia bezpieczeństwa twojemu miejscu pracy i pracownikom!

Istnieje lepszy sposób komunikacji niż tradycyjne plakaty dotyczące bezpieczeństwa; digital signage jest wizualny i przyciąga uwagę widza w przeciwieństwie do innych form komunikacji. Właśnie dlatego wiodące firmy zwracają się w stronę digital signage, aby poprawić bezpieczeństwo w miejscu pracy.

Zaangażowanie pracowników

W strategicznych miejscach, w których gromadzą się pracownicy, najbardziej skuteczne jest oznakowanie cyfrowe, np. breakroomy i zegary bliskiego zasięgu lub wyjścia z budynku. Stwórz swoje przesłanie tak, aby pasowało do Twojego miejsca pracy. Na przykład, przypomnij pracownikom o konieczności mycia rąk, pracownikom magazynu o konieczności noszenia butów ochronnych, twardych kapeluszy i odpowiedniej ochrony oczu. Jest tak wiele zastosowań i w przeciwieństwie do wstępnie wydrukowanych plakatów bezpieczeństwa, ich treść może się zmieniać tak często, jak tylko chcesz.

Chcesz przekazać najnowsze wytyczne OSHA dotyczące środków ochrony osobistej? Stwórz wiadomość i wyświetl ją. Chcesz wyświetlić liczbę bezpiecznych dni? Stwórz wiadomość i wyświetl ją. Chcesz uczcić rocznicę lub urodziny pracownika? Otrzymujesz wiadomość. Listy są niekończące się, tak jak zaangażowanie, które odczują Twoi pracownicy.