Chirurgia plastyczna i estetyka Montante

2 gru 2020

Chirurgia plastyczna i estetyka Montante

Piękno może być tylko skórą głęboką, ale przepłacanie za kopie boli do kości.

Przegląd:

Z hasłem Forma. Piękno. Spersonalizowane. To oczywiste, że Montante Plastic Surgery & Aesthetics jest jednym z najlepszych centrów chirurgii plastycznej w Richmond, oferującym zarówno chirurgiczne jak i niechirurgiczne usługi dla swoich pacjentów. Dr Steven Montante ma wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu różnych procedur dla swoich pacjentów w Richmond, VA. Ich praca zawodowa prowadzi do rozwoju, w tym ich nowych, najnowocześniejszych gabinetów i centrum dla pacjentów przy Grove Avenue w modnym West End w Richmond. Jak to często bywa, wzrost może zwiększyć koszty prowadzenia działalności gospodarczej. Personel biurowy Montante przepracował swoje urządzenia biurowe i kosztował je cenną gotówką do pracy. Dlatego też nazwali Stone's Office Equipment, aby zarządzać swoimi potrzebami sprzętowymi i zmniejszyć nadmierne wydatki.

Podejście:

Jak w przypadku większości biur, zaczynamy od oceny ich wyposażenia, potrzeb personelu i przepływu pracy. Przed wydaniem jakiejkolwiek rekomendacji szukamy czegoś wyjątkowego, takiego jak przepisy rządowe, dokumentacja pacjentów i poufność. Większość gabinetów medycznych posiada procedury, których lubią przestrzegać, i to nie bez powodu. Prywatność danych pacjentów ma kluczowe znaczenie i może ich kosztować cenne grzywny, ale co ważniejsze, może ich kosztować utratę zaufania pacjentów.

Wyniki:

Montante Plastic Surgery & Aesthetics korzystało z połączenia sprzętu, w tym drukarki Dell All-in-One Copier i kilku drukarek HP. Wszystko to przy bardzo wysokich kosztach operacyjnych.

Nasza ocena doprowadziła do tego, że umieściliśmy urządzenie Lexmark XC4150 w gabinecie lekarskim, umożliwiając im drukowanie, kopiowanie i skanowanie bezpośrednio do ich stacji roboczych w przystępnych cenach w kolorze. W Nurse Station 1 wymieniliśmy małą drukarkę Dell na mono Lexmark M3250, obniżając koszty operacyjne o ponad połowę. W biurze administratora biura i dr Montante umieściliśmy tę samą drukarkę Lexmark M3250. Firma Lexmark jest znana z wyższości w branży medycznej, z nagradzanych modeli i wiodących w branży zabezpieczeń. Było to idealne dopasowanie. Dzierżawa trzech nowych urządzeń firmy Lexmark zastąpiła trzy stare, bardzo drogie w eksploatacji modele za mniej niż wydano na sam toner.