Dobierz długopis do zawodu

23 lis 2018

Dobierz długopis do zawodu

Wbrew pozorom znalezienie idealnego długopisu to nie jest taka łatwa sprawa. W sklepie, gdy sięgamy po tego typu artykuły biurowe zazwyczaj nie poświęcamy temu zagadnieniu wiele czasu. Raczej wybór odbywa się mechanicznie. To błąd! Czasem warto pochylić się dłużej nad tym zagadnieniem, aby potem być zadowolonym z naszego wyboru i nie zmieniać długopisu co chwilę. Dziś proponujemy Wam zapoznać się z długopisami, które ze względu na swoje unikalne cechy, są dedykowane do konkretnych zawodów.

Długopis dla księgowego

Artykuły biurowe powinny być dobierane zgodnie z zawodem danej osoby. Księgowemu proponujemy sięgnąć po długopisy z serii Uni Ball Signo. Po pierwsze, są szybkoschnące. Po drugie, wodoodporne. Po trzecie, zostały wyposażone w odporny na blaknięcie tusz, na który marka daje minimum 5 lat gwarancji. Dzięki temu korzystając z tego długopisu, mamy pewność, że Twoje notatki przetrwają wiele lat. Silikonowy uchwyt ułatwia pisanie i nie przemęcza ręki. Dlatego jest idealny dla osób, które muszą podpisywać wiele dokumentów w ciągu dnia.

Długopis dla pracujących w terenie

Wymagania nawet najbardziej wymagających klientów zaspokoją długopisy z linii Jetstream. Właśnie z myślą o pracujących w terenie powstał długopis Power Tank, który pisze nawet przy temperaturze -20 stopni Celsjusza. Dlatego jest szczególnie polecany budowlańcom, geodetom, ankieterom, a także wszystkim tym, którzy spędzają dzień na zewnątrz. Artykuły biurowe z tej serii wyróżniają się między innymi tym, że piszą również kulką skierowaną do góry. To bardzo przydatna funkcjonalność, na przykład dla osób leżących w łóżku i wypełniających krzyżówki.

Długopis dla dziennikarzy

Musisz szybko notować podczas różnych konferencji? To oznacza, że dobrym rozwiązaniem będzie dla Ciebie pisanie szybkoschnącym długopisem. Dużą popularnością cieszą się długopisy zasychające w ciągu jednej sekundy, m.in. pióra kulkowe AIR. Dzięki elastycznej końcówce mogą pisać pod każdym kątem, a grubość linii i jej intensywność zależą od siły nacisku z jaką pisze dana osoba. Ze względu na szybkoschnące właściwości długopisy z tej serii są dedykowane również osobom leworęcznym, które podczas pisania mogą rozmazywać tusz ręką.

Długopis dla grafików

Wśród długopisów znajdą się również artykuły biurowe przeznaczone dla grafików i innych artystów. Są to cienkopisy UNI, które zostały stworzone z myślą o kreśleniu i rysowaniu. Różne grubości końcówek pozwalają na projektowanie wielu ciekawych fantazyjnych wzorów oraz daje nieograniczone możliwości rysowania. Niewątpliwym atutem cienkopisów tej marki jest duża odporność tuszu na działanie wody, słońca, alkoholu czy rozpuszczalników. Dzięki temu prace stworzone z użyciem tych cienkopisów są zawsze zabezpieczone i mogą przetrwać bardzo długo.

To już koniec naszego zestawienia. Nie czekaj i już dziś sięgnij po długopisy dedykowane Twojemu zawodowi. Rysuj, pisz i czuj się z tym świetnie!